FitnessMenu / Healthymenu/ FoodHouse​
Nabídka pro firmy

Stejně jako je pro zdravou firmu důležité stabilní cash flow, je pro úspěšného zaměstnance důležité hned několik podstatných benefitů, které mu firma může nabídnout.

My vám můžeme pomoci s jedním z nich a to se zdravým stravováním vašich zaměstnanců (krabičkové programy FitnessMenu/Healthymenu), ale zároveň umíme vaší firmě nabídnout i další motivační projekty pro udržení spokojených a úspěšných zaměstnanců, jako např.:

  • Business snídaně / brunch / lunch – dle vašeho požadavku ( k dispozici FoodHouse – Pankrácký Rynek, Praha 4 (kapacita 100 osob) / FoodHouse – Jeremi Sport, Praha 5 (kapacita 150 osob)
  • Catering pro vaše firemní akce i obchodní setkání – včetně individuálních požadavků na specifické stravování (bez laktozy/bez lepku/ bez cukru…apod.) a fitness dortu či zákusků
  • Realizace promo a motivačních akcí pro zaměstnance spojených se zdravým stravováním, např.:
  • - motivační program 3 měsíční proměna (za účasti nutričního poradce, s individuálním stravovacím programem a dalšími benefity)
  • - teambuildingy – využití obou FoodHouse restaurací (Praha 4 – firemní setkání, Praha 5 – sportovní vyžití), pronájem prostor
  • - promo event ohledně zdravého životního stylu (vzdělávací akce pro zaměstnance)– včetně přednášky/semináře RNDr. Pavla Suchánka a jeho týmem (specializace na léčebný výživový systém Metabolic balance), zajištěním individuálního měření (metabolická diagnostika) na přístroji InBody vč. výkladu výsledků.
  • - promo stánek s ochutnávkovým Finger food rautem přímo u vás ve firmě pro osobní seznámení zaměstnanců s naším stravovacím programem a vlastním ohodnocením chutnosti naší zdravé kuchyně
  • Benefitní stravovací program pro zaměstnance – jednoduchý systém kreditních karet, které může firma přednabít libovolnou částkou a zaměstnanci ji pak uplatnit jak v našich restauracích, tak na všechny ostatní námi poskytované služby a produkty. Tento zaměstnanecký benefit je zároveň daňově uznatelným nákladem firmy, bez povinnosti danění zaměstnancem.

  • Individuální dárky na Mikuláše, k Vánocům, pro obchodní partnery - speciálně poskládané zdravé a chutné dárky na základě individuální schůzky a našeho návrhu (např. fitness vouchery, chutné balíčky, tématické dobroty – fitness Vánočka či cukroví, Mikulášské balíčky, fitness dárkové balíčky či koše…apod.)

O nás

Snažíme se dokázat, že zdravé jídlo může dobře chutnat a přitom skvěle vypadat. Pokrmy připravujeme ze surovin od ryze českých chovatelů a pěstitelů. Veškerá zelenina je pěstovaná bez pou-žití chemických hnojiv. Při přípravě pokrmů klademe velký důraz na obsah bílkovin, vyvážené množství vitamínů a dalších potřebných látek.

Kontakt

FoodHouse
Na Strži 1721/63
140 62 Praha 4
tel.: +420 702 055 028
email: info@healthymenu.cz